0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Маица за кратки ракави на чудо нации на момчињата Раглан, пакет, големини 4- & хаски

Маица за кратки ракави на чудо нации на момчињата Раглан, пакет, големини 4- & хаски

DEN 163.20
Залиха

Пристапност

Три пати удобност и стил со маицата на Раглан на чудо нација. Сега во три пакувања за заштеда на пари, овие носат цел ден, го одржуваат неговиот случај на поента. Стилот со кратки ракави е лесен за слој или носење соло. Залихи денес. Исклучиво на. Материјал : 60% памук/40% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Сет вклучува : три маици. ФИТ : Опуштено. Деколте : екипаж. Затворање : стил на пуловер. Ракави : кратки ракави на Раглан. Ockебови : Ништо. Карактеристики : Супер-меко чувство. Раглан маица 3-пакет за момчиња од Wonder Nation.

Параметри на производот

Слична стока