0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Луксуз за покана за покана, Руби црвена, 1 2, 1000 пакет

Луксуз за покана за покана, Руби црвена, 1 2, 1000 пакет

DEN 3439.04
Залиха

Пристапност

А10 покани коверти (6 x 9 1/2) во Руби Ред се длабока, класична црвена боја. Кога барате да сместите поголема картичка или покана, не гледајте повеќе : пликот A10 (6 "x 9-1 /2 ") е најголемиот плик за покана што го нудиме. Овој простран плик е практичен и стилски - со атрактивна квадратна размавта, изберете од асортиман на шик бои и испорачајте ги вашите големи вести со бравадо! Пликот A10 е совршен за поголеми покани, картички или најави. Овие коверти на поканите A10 се конструирани од мазни, издржливи 80lb. Руби црвено луксуз залиха. Ако барате совршен плик со толку многу намени, пликот за покана A10 е совршен избор и неверојатна вредност. Кликнете на копчето Yellowолта "Додај во количката " сега! Боја : Руби црвена. Големина : 6 x 9 1/2. Количина : 1000/пакет.

Параметри на производот

Слична стока