0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Начин Да Ја Прославите Повторно Бела И Сина Маица Од Патриотски Диносаурус

Начин Да Ја Прославите Повторно Бела И Сина Маица Од Патриотски Диносаурус

DEN 1.67
Залиха

Пристапност

Дозволете вашето малечко да ги покаже своите вистински бои овој Четврти јули Со Начин Да Ја Прославите Белата И Сината Маица На Рекс. Одликувајќи се со традиционалната црвена, бела и сина шема на бои, оваа кошула помага да се направи совршена облека за славење На Четвртата. Сепак, неговиот забавен дизајн прикажува Т-Рекс облечен во горна капа испреплетена со ѕвезди и држи блескав до текстот на кој пишува : "Рекс Бело И Сино", правејќи ја оваа празнична маица во подеднакво лежерна и за секојдневно носење. Изградбата со кратки ракави е совршена за ладење во топол ден, а мешавината од памучно-полиестерска ткаенина обезбедува целосна удобност дали вашето малечко трча наоколу во дворот или гледа филм со семејството. Чувајте го празнично и забавно овој јули Со Начинот На Прославување На Белата И Сината Маица На Рекс. Начин Да Ја Прославите Маичката На Момчињата Рекс Бела И Сина Патриотска Диносаурус : Празнична црвена, бела и сина боја. Забавно печатење На Т-Рекс со текст преку градите на Кој пишува "Рекс Бело И Сино". Достапно во големини на момчиња. 60% Памук 40% Полиестер.

Параметри на производот

Слична стока