0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Бор Глен Пенсилванија Винил Налепница Стикер Ретро Неонски Дизајн

Бор Глен Пенсилванија Винил Налепница Стикер Ретро Неонски Дизајн

DEN 0.33
Залиха

Пристапност

Овој прекрасен, шарен Ретро Неонски Магнет Или Налепница За Дизајн На Пареа со 8етика од 80-тите 90-тите е совршен начин да ја покажете својата љубов кон овој прекрасен град. Ќе изгледа одлично во вашиот фрижидер, лаптоп, прозорец на автомобил или која било површина, ако е изложен на сурово време нема проблем бидејќи магнетот е отпорен на него и водоотпорен што значи дека ќе изгледа остро долго време, без разлика дали го користите внатре или на отворено. Квалитет на фотографија со висока дефиниција. Графиката е отпорна на сурова временска состојба, отпорна на избледување и одржува светла и остра долго време. Совршен сувенир.

Параметри на производот

Слична стока