0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Корн Крик Greatахо Одличниот Дизајн На Отворено Налепница За Винил Налепници

Корн Крик Greatахо Одличниот Дизајн На Отворено Налепница За Винил Налепници

DEN 1.67
Залиха

Пристапност

Без разлика дали уживате во посета, пешачење или кампување Во Пченка Крик Idахо Оваа шарена, убава и стилска налепница е совршен начин да ја покажете својата љубов кон ова прекрасно место. Налепницата е со големина од околу 4 инчи, има прекрасен планински дизајн Со Пченкарен Поток prinахо отпечатен на дното. Оваа налепница лесно прикачена на вашиот фрижидер, лаптоп, автомобил или која било површина. Квалитет на фотографија со висока дефиниција. Совршено за лепење на вашиот фрижидер, лаптоп, автомобил или која било површина. Графиката е отпорна на сурова временска состојба, отпорна на избледување и одржува светла и остра долго време.

Параметри на производот

Слична стока