0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Винипег Авиони - Капе Скејт Ѕид Постер, 22.375 34

Винипег Авиони - Капе Скејт Ѕид Постер, 22.375 34

DEN 799.84
Залиха

Пристапност

Овој Тренд Меѓународниот Нхл Винипег Авиони - Капе Скејт 21 Ѕид Постер е дизајниран со висок квалитет, разнобојни уметнички дела. Нашите постери се отпечатени на премиум хартија. Овој постер може да се користи за украсување на секоја просторија. Трендовите Постери имаат врвни трендовски брендови и дизајни. Без разлика дали сте дете, тинејџер или возрасен, имаме постер за секого. Трендови Меѓународни Нхл Винипег Авиони - Капе Скејт 21 Ѕид Постер : Трендови Постерите користат уметнички дела со висока резолуција и се отпечатени На Хартија За Постери Со Сјај На Фотоарт. Клипот за постер вклучува две пластични шини за прицврстување до затворање од 24 инчи со две прилагодливи закачалки. Лесен, лесен за составување дизајн овозможува брза инсталација. Автентични, Официјално Лиценцирани уметнички дела. Димензии на постерот : 22.375 "х 34".

Параметри на производот

Слична стока