0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Ноктите Помош Колаген Максимална Градител, 0. фл оз

Ноктите Помош Колаген Максимална Градител, 0. фл оз

DEN 2.33
Залиха

Пристапност

Прв Избор Во Грижата За Ноктите, Градителот На колагенски Нокти е професионална формула за јачина која го запира кршењето за брз здрав раст на ноктите. Нема повеќе слаби, проблематични нокти кои претерано се разделуваат, лупат и чипуваат! Колагенскиот Градител на Нокти ќе создаде убави, силни нокти со гребени кои се измазнуваат со само еден слој и се апсорбираат за да се поврзат тенки слоеви заедно. Оваа формула за брзо сушење има и долготрајна завршница слична на гел со висок сјај. Ноктите Помош Колаген Максимална Градител, .55 фл оз.

Параметри на производот

Слична стока