0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Симпсон Силна Вратоврска Симпсон Силна Вратоврска S16N200FNB Директно Заврши Нокти, 2

Симпсон Силна Вратоврска Симпсон Силна Вратоврска S16N200FNB Директно Заврши Нокти, 2

DEN 1.67
Залиха

Пристапност

1pc Simpson Strong-Tie Симпсон Strong-Tie S16 N200 FNB Директна Завршница Нокти, 2"Определување : Мерач : 16; Тип : 304 Нерѓосувачки; Должина : 2"; Користете 316 нерѓосувачки челик за максимална отпорност на корозија; пакет за Работа собрани завршни нокти за употреба во повеќето 16 мерач директно ноктите вклучувајќи Paslode И Hitachi; алатка вкрстена референца за пакување; По пакет 500; Користете 316 Нерѓосувачки Челик За ПРИМОРСКИ АПЛИКАЦИИ И СУПЕРИОРНА ОТПОРНОСТ На КОРОЗИЈА ПО Пакет Од 500.

Параметри на производот

Слична стока