0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Пенливи Слатки Обетки Со Глувче Со ЦЗ За Роденденски Подароци За Жени

Пенливи Слатки Обетки Со Глувче Со ЦЗ За Роденденски Подароци За Жени

DEN 1.67
Залиха

Пристапност

МАТЕРИЈАЛ : 925 Стерлинг Сребро и Никел-Слободен. Избегнувајте проблеми со чувствителност или алергија кога ја носите обетката. НОСЕЊЕ : Одговара убава, лесна и удобна. ДИЗАЈН ИНСПИРАЦИЈА : Цврст И Издржлив Дизајн, Не грижете се за кршење или оцрнување на прстенот. СОВРШЕН ПОДАРОК : предметот ќе биде спакуван во прекрасна кутија за накит, подготвена за подарување на себе или на некој друг. ПОДДРШКА НА КЛИЕНТИТЕ : КАВЕЛ придава големо значење на мислењата на секој клиент за подобрување на продажбата. Ако имате незадоволство, ве молиме контактирајте го нашиот оддел за услуги на клиентите за решението,благодарам.Ве молиме контактирајте со нас во 48 часа, ако не сте задоволни со нашите работи, бидејќи ќе го добие ! Сите пораки ќе бидат одговорени за 24 часа од нашата професионална услуга преку интернет! Посакувам сите купувања да бидат успешни меѓу нас! Модни обетки со обетки. Прекрасни Обетки. Одличен подарок за жена.

Параметри на производот

Слична стока