0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Денгмор Обетки Рог Елен Ерпин Бохо Уво Роботот Завиткајте Обетка Боемски Накит Подарок

Денгмор Обетки Рог Елен Ерпин Бохо Уво Роботот Завиткајте Обетка Боемски Накит Подарок

DEN 287.84
Залиха

Пристапност

Обетки Рогови Елени Ерпин Бохо Уво Роботи Завиткајте Обетка Боемски накит подароци точка : божиќна атмосфера празничен стилпроизводот на ретро рогови е многу интересен.Боемски ретро стил погоден За Божиќни подароци за пријателипогоден за Носење за Време На Божиќ Опис : големина : големина како материјал за прикажување : Боја на легура : розово злато Содржи : 1 Пар Обетки Обетки Рогови Елени Ерпин Бохо Уши Роботи Завиткајте Обетка Боемски Подарок За Накит. Материјал : легура. Лесен за носење и соблекување,Хипоалергичен и без никел. Најдобар подарок за Денот На Мајката, Роденден, Деловни Подароци, Свадба, Годишнини, Денот на Вљубените или Божиќ. КАКО ДА СЕ ГРИЖИТЕ : за да ја заштитите позлата, отстранете го накитот пред миење раце, пливање, вежбање, чистење и пред да нанесете какви било products производи за тело. Одржувајте го високиот сјај на вашиот накит избегнувајќи контакт со сапун, парфем, лосион, шминка, производи за коса и чистење. подароци за жени подароци за мама подароци за нејзините жени подароци за божиќ роденденски подароци за жени божиќни подароци за жени подароци за денот на вљубените подароци за тинејџерки подароци за најдобра пријателка подароци за жени подароци за баба подароци подароци за мајка подароци подароци за тинејџерки подароци подароци за божиќ подароци за момчиња и девојчиња подароци под 10 долари подароци за најдобра пријателка подароци подароци за денот на вљубените подароци за деца денот на вљубените денот на вљубените подароци за неа денот на вљубените обетки валентин валентин орнаменти за дрво валентин обетки вљубените обетки вљубените орнаменти денот на вљубените додатоци валентин ден орнаменти валентин подароци за неа.

Параметри на производот

Слична стока