0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Ekena Millwork 34 Долна ширина 3 8 Топ ширина 5 H 7 8 P Stratford Crosshead

Ekena Millwork 34 Долна ширина 3 8 Топ ширина 5 H 7 8 P Stratford Crosshead

DEN 1.67
Залиха

Пристапност

Ремоделерите, градежниците и сопствениците на домови кои сакаат да го подобрат својот следен проект со додавање на поголема привлечност за надворешноста на еден дом, треба да размислат за вкрстените глави. Врвките се големи прилози што обично се поставени на врвот на прозорецот, вратата или големата влезна врата. Направено од лесен, но сепак издржлив полиуретан со висока густина, вкрстените глави се лесни за секој да ги инсталира. Слободно можете да изберете од неверојатен избор на големини и стил што ќе одговараат на потребите на вашиот проект. Доаѓа фабрички подготвен и подготвен за сликање. Лесно инсталирајте го со целосно врзано лепило или нокти. Совршен за надворешни и внатрешни апликации. Составен од полиуретан со висока густина, што го прави траен, но лесен производ. Непропустливи на природните елементи. Прилагодете со клучеви, пиластери и педименти за извонреден изглед.

Параметри на производот

Слична стока