0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Хосима Три Меки Микрофибер Вграден Лист, Монтиран Лист Од Серија Пеперутки, Вклучувајќи Еден Вграден Чаршаф И Две Навлаки За Перници, Се Чувствува Меко И Удобно, EGBTT

Хосима Три Меки Микрофибер Вграден Лист, Монтиран Лист Од Серија Пеперутки, Вклучувајќи Еден Вграден Чаршаф И Две Навлаки За

DEN 223.84
Залиха

Пристапност

Прекрасната постелнина од микрофибер на хосима може да донесе свеж и едноставен стил во вашиот кревет, па дури и да ја осветли вашата спална соба, правејќи ги креветот и спалната соба поперсонализирани. Топлиот и вграден чаршав што дише обезбедува удобен ноќен одмор. Дизајнот на вградениот лист се печати со помош НА 3д технологија ЗА дигитално печатење, која не е лесно избледена. Овој комплет за постелнина е мек, убав и издржлив. Хосима Три Парче Мек Микрофибер Вграден Лист, Монтиран Лист Од Серија Пеперутки, Вклучувајќи Еден Вграден Чаршаф И Две Навлаки За Перници, Се Чувствува Меко И Удобно, ЕГБТАБ024-Л.

Параметри на производот

Слична стока