0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Цедилка За Одвод На Мијалник, Месинг Затка За Мијалник Од Нерѓосувачки Челик За Дома

Цедилка За Одвод На Мијалник, Месинг Затка За Мијалник Од Нерѓосувачки Челик За Дома

DEN 191.84
Залиха

Пристапност

Цедилка за Одвод на мијалник, Месинг Затка За Мијалник од Нерѓосувачки Челик За Домашна Спецификација : Тип На Ставка : Материјал За Запирање На Мијалникот Во Бањата : Месинг, Нерѓосувачки Челик Погоден : Прибл. 28-38мм/1,1-1,5 во тежина : Прибл. Список на Пакети од 107г/3,8 мл : 1 х Затворач За Мијалник За Бања3 х ЗАПТИВКА ПРОТИВ ЗАТНУВАЊЕ : има корпа против затнување во приклучокот за мијалник за да се спречи заглавување на цевката за одвод од косата или други остатоци. ТИП ШТО СЕ ПОЈАВУВА : само притиснете го горниот капак За да ги префрлите режимите 2 за да држите вода и да ја исцедите водата, што е погодно за употреба. БЕЗ ИСТЕКУВАЊЕ : Надградете ја цедилката за одвод на мијалникот со лесен притисок и брз прилив на вода, без грижи за проблеми со запечатување и одводнување, попрактични.

Параметри на производот

Слична стока