0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Амур Тафтувано Копче Големи Тркалезни Перформанси Кадифе Отоман-ееи-5469

Амур Тафтувано Копче Големи Тркалезни Перформанси Кадифе Отоман-ееи-5469

DEN 1.00
Залиха

Пристапност

Амур Тафтувано Копче Големи Тркалезни Перформанси Кадифе Отоман-ееи-5469 Оживејте го вашиот декор со Амур. Ова големо копче тафтувано тркалезно отоманско доаѓа тапацирано со мека и издржлива кадифена ткаенина отпорна на дамки со густа подлога од пена за луксузно искуство со седење. Разноврсно парче мебел, веднаш ажурирајте ја дневната соба, спалната соба или влезот со ова гламурозно парче акцент. Амур обезбедува дополнително седиште во дневната соба, место за кревање нозе или погодна површина за списанија и други предмети за одмор. Отоманската Тежина Капацитет : 330 фунти. Карактеристики На Куршум : . Тафтувано Копче Акцент Отоманската. Перформанси Кадифе Полиестер Тапацир. Издржлива Ткаенина Отпорна На Дамки. Густа Подлога Од Пена. Отоманската Тежина Капацитет : 330 фунти. Сетот Вклучува : . Еден-Амур Тафтувано Копче Перформанси Кадифе Голем Круг Отоманската. Димензии На Производот : . Вкупни Димензии На Производот : 40 "L x 40" W x 16.5 "H. Димензии На Седиштето : 41" L x 17-41 "W x 16.5" H. Основни Димензии : 37 "L x 37" W Тафтувано Копче Акцент Отоманската. Перформанси Кадифе Полиестер Тапацир. Издржлива Ткаенина Отпорна На Дамки. Отоманската Тежина Капацитет : 330 фунти.

Параметри на производот

Слична стока