0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Забавен Пиратски Костим Колонијални Капи Скелет Шема Пиратски Додатоци за Ноќта на Вештерките или Какви Било Забави

Забавен Пиратски Костим Колонијални Капи Скелет Шема Пиратски Додатоци за Ноќта на Вештерките или Какви Било Забави

DEN 303.84
Залиха

Пристапност

Опис. Оваа ставка е изработена од пластика и ткаенина, еколошка. Овој пиратски костим можете да го користите на забавата за ноќта на вештерките, канцелариската забава или семејниот собир за забава и создавање радост. Време е да го добиете вашиот најдобар пиратски впечаток за пријателите и семејството и да го извадите румот солени морски кучиња!. Функција. - Боја : Сребрена. - Материјал : Пластика+ткаенина. - Големина : 19 х 19 х 10см. - Изработен од пластика и ткаенина, кој е без мирис и е еколошки. - Доаѓа во сребро со декоративен дизајн на шема на скелет. - Со прилагодливи ремени,можете да ја врзете оваа капа само толку цврсто колку што ви е пријатно. Погоден е за мажи и жени, лесен за носење. - Ова е совршен капи за ноќта на Вештерките партија, се облекуваат и улога игра партија. Носете го на каприц само за забава на нешто поинакво. Забава Пиратски Костим Колонијални Капи Скелет Шема Пиратски Додатоци За Ноќта на Вештерките или Сите Партии (Сребро).

Параметри на производот

Слична стока