0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Што Мем?® Медицински сестри Издание - Возрасни Партија Игра Направена Само За Медицински Сестри

Што Мем?® Медицински сестри Издание - Возрасни Партија Игра Направена Само За Медицински Сестри

DEN 2.33
Залиха

Пристапност

Во ред е да ја мешате работата и задоволството кога играте Што Мемирате?® Медицински сестри издание користи сосема нова верзија на класичната партиска игра за правење мем, направена само за медицински сестри! Се здруживме со медицински сестри од реалниот живот за да ја создадеме оваа игра што ги доловува непријатните, стресните и чистите урнебесни моменти од вашиот ден за да можете да ги претворите во уште посмешни меми! Совршен за среќни часови, ноќи за игри, дури и паузи за ручек со вашиот тим не се потребни пилинзи! Прва Помош : оваа игра е полна со класични мем слики, како и сосема нови полни со спасувачки хумор тоа е совршен подарок за медицинската сестра(s) во вашиот живот!. Како Да Играте : Натпреварувајте се со вашите пријатели и семејство за да создадете најсмешни меми поврзани со нега. Направете го ова со користење на една од вашите поделени картички со наслов за да ја насловите картичката со фотографии во секој круг. Избор на судија : победникот во секоја рунда го одлучува ротирачки судија. Про совет : изберете ја вашата насловна картичка за да одговара на смислата за хумор на судијата. Земете Пријатели : оваа игра е наменета за Возрасни 17+ и најдобро се игра со 3 + играчи. Што Има Внатре : 300 насловни картички, 75 фото картички, 1 триножник за прикажување фото картички и упатства. Како што се гледа На тик Ток. Повеќе Забава : Проверете ја целосната колекција на игри за возрасни и забавни работи од Што Се Сеќавате?®.

Параметри на производот

Слична стока