0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Хартија Ручек Салфетки, 6. Во, Црна, 20ct

Хартија Ручек Салфетки, 6. Во, Црна, 20ct

DEN 1.00
Залиха

Пристапност

Уникатни-Салфетки За Ручек. Координирајте ги вашите специјални настани (родендени, забави, семејни собири и празници) со соодветни салфетки, чаши, чинии и многу повеќе. Доаѓа во различни бои, секоја продадена одделно. Овие салфетки се со димензии 6, 5х6, 5 инчи (13х13 расклопени) и доаѓаат во пакет од дваесет. Црни Салфетки За Ручек, 20-Пакет : Пакет од 20 Црни Салфетки за Ручек. Црните Салфетки за Ручек се со димензии 6,5 "х 6,5". Салфетките од црна хартија во пакување од 20 се совршени за сервирање предјадења и храна за забави во вашата специјална пригода. Садовите за еднократна употреба го олеснуваат чистењето после забавата. Црна еднобојна садови е совршена за секоја дипломска забава, вечера или за секојдневна забава.

Параметри на производот

Слична стока