0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Гаража На скип Змиско Дрво Комплет Табла Од Цврсто Дрво Од Пченка

Гаража На скип Змиско Дрво Комплет Табла Од Цврсто Дрво Од Пченка

DEN 1663.84
Залиха

Пристапност

Ако барате задна врата како професионалец или ја зачинувате вашата следна забава во дворот, нашите Табли со Пченкарни Дупки Од Змиско Дрво се совршени за вас. Покрај тоа што обезбедуваат бескрајна забава дома, нашите комплети за игри со пченкарни дупки се неверојатно преносливи и може да се земат буквално насекаде. Ова значи дека можете лесно да ги донесете на вашето следно патување во кампување, на големата игра, на плажа, езеро или на кое било друго место каде што сакате да играте дупка од пченка. Вклучува : (2) Табли Со Пченкарни Дупки И (8) Вреќи Исполнети Со Пченка. Лесно Изберете Ја Најдобрата Големина За Вас. Задна врата 2х3 (24" х 36") = Полесни, Табли со Големина на Задна Врата. Двор 2х4 (24" х 48") = Големина На Регулација, Преносни Табли. Премиум 2х4 (24" х 48") = Одделение На Турнирот, Табли со Големина На Регулатива. Одборите се цврсто дрво и 100% Направени во Америка. Обоени со мастила Отпорни НА УВ за да спречат избледување со текот на времето. Чантите Ќе Ги Надополнат Боите На Таблата. Додадете Додатоци како Кутии За Носење, Светла И Многу Повеќе. Сите Одбори имаат 30-Дневна, 100% Гаранција За Враќање На Парите. Вашето Задоволство е 100% Загарантирано!.

Параметри на производот

Слична стока