0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Декор Песок 28оз-Светло-Кафеава, Мултипак од 6-

Декор Песок 28оз-Светло-Кафеава, Мултипак од 6-

DEN 799.84
Залиха

Пристапност

Овој песок е совршен додаток за подобрување на секој аранжман. Тоа е природно светкаво и бојата е водоотпорна. Овој песок е совршен за церемонии на единство и безбеден за свежо цвеќе ако барате начин да додадете креативен допир на вашите аранжмани. Достапно во различни бои (секоја продадена одделно). Овој мултипак содржи шест вреќи песок од 28оз. Декор Песок 28оз-Светло-Кафеава, Мултипак од 6 -.

Параметри на производот

Слична стока