0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Серија За Хармонија На Пила Рачно Обоен Слон Дизајн Компактна Големина Кахон

Серија За Хармонија На Пила Рачно Обоен Слон Дизајн Компактна Големина Кахон

DEN 1.00
Залиха

Пристапност

Серија За Хармонија На пила Рачно Обоен Слон Дизајн Компактна Големина Кајон Ослободете ја страста во вас Со Серијата Хармонија На Пила Кајони и Џемби! Серијата Хармонија е развиена за да ја нагласи хармонијата помеѓу телото и духот и да додаде друго ниво на уметнички израз на вашата изведба. Слонот е симбол на сила, стабилност и среќа, поради што ова е една од сликите избрани за украсување На Серијата Хармонија На Пилата. Изработката и играноста се испорачуваат со овој дрвен Кајон. Овој производ е совршен за тапанари кои сакаат да ги диверзифицираат своите стилови на играње, професионални играчи, хобисти или студенти. Пила Хармонија Серија Рачно Обоени Слон Дизајн Компактна Големина Кахон.

Параметри на производот

Слична стока