0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Honeeladyy Дозвола под 5$ Жените Лепоард Маица Денот На Вљубените Љубов Срце Печатење Краток Ракав Екипажот Вратот Класичен Графички Лабава Повик Т Врвови

Honeeladyy Дозвола под 5$ Жените Лепоард Маица Денот На Вљубените Љубов Срце Печатење Краток Ракав Екипажот Вратот Класичен

DEN 0.33
Залиха

Пристапност

Врвови Со долги ракави Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 92см/36.22 "Рамо : 43см/16.93 " Ракав : 16см/6.30" Должина : 65см/25.59". Големина : М САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 96см/37.80" Рамо : 44см/17.32 "Ракав : 17см/6.69" Должина : 66см/25.98". Големина : Л САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 102см/40.16 "Рамо : 46см/18.11 " Ракав : 18см/7.09" Должина : 68см/26.77". Големина : XL САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Биста : 108cm/42.52 "Рамо : 47cm/18.50 " Ракав : 19cm/7.48" Должина : 69cm/27.17". Големина : XXL САД : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 Биста : 114cm/44.88 "Рамо : 49cm/19.29 " Ракав : 20cm/7.87" Должина : 71cm/27.95". Големина : XXXL САД : 14 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 18 ЕУ : 44 Биста : 120cm/47.24 "Рамо : 51cm/20.08 " Ракав : 21cm/8.27" Должина : 72cm/28.35".

Параметри на производот

Слична стока