0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Темно Зелена Тркалезна Поставена Подлога со Реси од 6

Темно Зелена Тркалезна Поставена Подлога со Реси од 6

DEN 1.00
Залиха

Пристапност

DII нуди целосни колекции на дизајни базирани на трендови, кои ви носат свежи, иновативни линии на квалитетни домашни производи за секоја сезона. НЕКА ПРОИЗВОДИТЕ DII станат вреден дел од вашиот живот. Плацематите се со димензии 14,75 инчи тркалезни. Лесен За Нега, избришете го со влажен сунѓер. Забавувајте ги гостите и послужете голем оброк со сите прицврстувања на нашите подлоги од година во година.

Параметри на производот

Слична стока