0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
24 W 24 H 1 8 P, Тркалезна Фронтон Вентилација Со Клучни Камења, Функционална

24 W 24 H 1 8 P, Тркалезна Фронтон Вентилација Со Клучни Камења, Функционална

DEN 2.00
Залиха

Пристапност

Отворите За Фронтон За Уретан блескаат кога станува збор за изглед како вистински производ од дрво без целото одржување што може да дојде со дрво. Тие се обликувани од прекрасни дизајни, како производи од дрво, и доаѓаат кај вас фабрички подготвен и подготвен за вашата боја. Функционалната опција ќе понуди подобар проток на воздух, меѓутоа, отворите за уретан нудат најмала количина на проток на воздух. Високо се препорачува за декоративни апликации. Произведени од Уретан. Лесен начин за подобрување на изгледот на вашиот дом. Целосно подготвен и подготвен за боја. Може да издржи температури до 140 F. Лесни и лесни за инсталирање. Отпорен на влага и гниење.

Параметри на производот

Слична стока