0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Патување Колекција Жени Хера Отворен Плоштад Пети Висок Блок Пета Сандали

Патување Колекција Жени Хера Отворен Плоштад Пети Висок Блок Пета Сандали

DEN 1.67
Залиха

Пристапност

Изглед кој сигурно ќе стане врв на вашата летна гардероба, Колекцијата Хера По Патување. Оваа летна силуета содржи повеќе ремени изречени со нашата веганска кожа со потпис на вамп. Полумесечина блок пета и поместена подножје земјата овој модерен изглед. Во Колекцијата Патување, нашите стилови на пумпи ќе ве пуштат да одите од забавна ноќ со девојките до враќање назад и релаксирање на крајот на ноќта без никакви проблеми. Висина на петицата : 3 1/2-инчи. Тип На Пета : Блок Пета . Висина на платформата : Рамен инч. Ширина На Чевли : Средна. Тип на затворање : повлекување. Тип На Ремен : Мулти-Ремен. Стил На Прсти : Отворен. Поставата : Вештачка Кожа. Горен Материјал : Веганска Кожа. Надворешен материјал : вештачки. Подножје : Поместена. Сите мерења се приближни и се направени со помош на големина 6. Забележете дека мерењата може малку да се разликуваат според големината. Сандали. Повик.

Параметри на производот

Слична стока