0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Uscellular $ Direct Up

Uscellular $ Direct Up

DEN 1.67
Залиха

Пристапност

Директно горе е наједноставниот начин да додадете план или минути на вашата мобилна сметка. Нема да добиете пин. Откако ќе ги внесете и потврдите вашите средства за мобилен број, директно ќе бидат откупени на вашата мобилна сметка. Користете го ова за да додадете пари на која било припејд сметка на USCellular. Целата услуга вклучува бесплатно далечина, повикување на национално ниво и многу други опции . Што ќе добиете : Оваа картичка може да се користи кон месечни планови, меѓународно бирање, заштита на уредот, игри, мелодии и многу повеќе. Проверете ги припејд услугите и телефоните на USCellular, без договор, без такси за активирање и без кредитни проверки на /Ready Connect. Неограничен разговор со користење на услугата, вие се согласувате да бидете обврзани со ваквите услови. Покриеноста, цените и понудите се предмет на промена без најава. Погледнете за детали.

Параметри на производот

Слична стока