0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Баргман Приколка Карго Купола Светлина в Хром База 30-60-004

Баргман Приколка Карго Купола Светлина в Хром База 30-60-004

DEN 799.84
Залиха

Пристапност

Карго Купола Светлинатарго Купола Светлина со / Хром База Товар Купола Светлина. Карго Купола Светлина со / Хром База. Хромирана челична основа со јасна поликарбонатна леќа. Две жичани конструкции (снабдување и заземјување) за лесна инсталација. Не УЛ/АДС, погоден за корисна употреба во товарни приколки. Големината е 6,43" диа. х 4.65 " Основана во 1931 година за да обезбеди производи за електрично поврзување за војската на Соединетите држави, Баргман оттогаш стана бренд на избор на лесната приколка и пазарите за рекреативни возила. Производите за осветлување и електрично поврзување на возилото станаа признат бренд и непроценлив партнер за комерцијалниот камион, производителите на лесни приколки и нивните соодветни резервни пазари.Дизајниран да помогне во комплетирањето на крајниот пакет за влечење, Последователните Производи за Изведба во куќата преку обликување и прилагодени можности за мувла, заедно со дизајнот и инженерството, му даваат на Баргман неспоредлива предност во задоволувањето на потребите на клиентите. Со специјализација во склопови со повеќе врски, различна должина на жица и мешани технологии, Баргман стана најпознатите светла НА Р.в. индустријата.

Параметри на производот

Слична стока