0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Меморија од пена столче перница-квадрат 16 ”16,25” кадифен стол подлога со врски и поддршка за ПВЦ точка за кујна, трпезарија или тремот од раскошен дом

Меморија од пена столче перница-квадрат 16 ”16,25” кадифен стол подлога со врски и поддршка за ПВЦ точка за кујна, трпезарија

DEN 3.33
Залиха

Пристапност

Димензии : (w) 16 ”x (l) 16,25”, дебелина-1 ”, врски- (л) 8,5". Опремено со удобни врски со стол и поддршка за ПВЦ точка, нема да мора да се грижите за оваа перница што ги лизга вашите места. Детали за производот- Материјал : Меморија од пена покриена со мека кадифен, со поддршка на ПВЦ точка. Врски и поддршка за ПВЦ-ДОТ- опремени со врски со столици, како и не -Полипна поддршка на ПВЦ ДОТ За да ги задржите влошките на место, нема да мора да се грижите за перница што ги лизга вашите места .Додадете стилска удобност на кое било столче со перница за столици за меморија од пена од раскошен дом. Побарајте го нашето лого на пакувањето за секој наш производи. Мемориска пена- Оваа перница за меморија од пена помага да се направат тврди столчиња поудобно да седат и да доаѓа во неутрална топла кафеава боја која убаво ќе ја надополни секоја палета на домови во боја . За чистење, едноставно машинско миење ладно на нежниот циклус.

Параметри на производот

Слична стока