0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Мустад Силен Демон Совршен Круг Кука-Големина: 5 0

Мустад Силен Демон Совршен Круг Кука-Големина: 5 0

DEN 230.24
Залиха

Пристапност

Мустад Демонот Широк Јаз Совршен Круг Кука е вистински круг кука кој широк јаз, нудат најдобрите пигмент стапки. Се одликува СО 3x силна жица, 2x кратко стебло, што го прави совршен за борба со потешки и поголеми риби. Различната закривена форма на кружната кука, кога рибата ќе ја земе куката со мамка и ќе ја проголта, ќе се погрижи куката да патува до аголот на устата или усната, што ќе резултира со помалку длабоко закачени риби. Куката за круг може да се користи за цела низа апликации од лебдење со жива мамка за Тарпон или тролање За Марлин со лажирана жива мамка до длабоко паѓање за Сабјарка. Мустад 3х Силен Вграден Демон Совршен Круг Кука : Ултра Точка 4.3 Игла Точка. Ниту-Процес На Калење До 20 проценти Посилен. Опти-Агол Игла Точка. 3х Силна Жица. 2х Кратко Стебло. Големина : 5/0. Заврши : Црн Никел. Големина на пакетот : 7еа.

Параметри на производот

Слична стока