0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Римски нијанси за прозорци за прозорци на прозорци, прилагодени римски прозорски нијанси, затемнувајќи ги нијансите дневно Бери

Римски нијанси за прозорци за прозорци на прозорци, прилагодени римски прозорски нијанси, затемнувајќи ги нијансите дневно Бери

DEN 768.00
Залиха

Пристапност

Обични безжични римски нијанси - Што ги прави нашите римски нијанси уникатни? Имаме долгогодишно искуство во производство и составување на римски нијанси. Приватност на шикологија / нијанси на затемнување се безжични и ви овозможуваат да ги отворите нијансите за да овозможите природна светлина по желба. Исто така, ќе добиете упатство за инсталација, хардвер за инсталација, гаранција од 12 месеци и нашата пријателска услуга за клиенти. Време е да го донесете вашето уникатно чувство за стил на вашиот прозорец. Ние ги користиме само најдобрите компоненти и докажаните техники на производство. Нијанси на прозорецот - Комбинирање на алатка, стил и квалитет во еден комплетен третман на прозорецот. Нијанси на прозорецот - Комбинирање на алатка, стил и квалитет во еден комплетен третман на прозорецот . Нашите Римјани доаѓаат со претходно дупчат дупки во главата за лесна инсталација на монтирање и лесно се монтираат со нашиот траен хардвер. Овој производ е точно на големината. Третман на прозорец - Нашата класична римска сенка е изјава за вашиот дом за внатрешни работи. Прегледајте ги упатствата за инсталација.

Параметри на производот

Слична стока