0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Ekena Millwork 15 W 51 H TRUE FIT PVC SINGE PALLEY HERRINGBONE модерен стил фиксни ролетни за монтирање, океански оток

Ekena Millwork 15 W 51 H TRUE FIT PVC SINGE PALLEY HERRINGBONE модерен стил фиксни ролетни за монтирање, океански оток

DEN 2.00
Залиха

Пристапност

Оваа иновативна линија на вистинските ПВЦ ролетни се издвојува со тоа што е совршена за проекти по цени на стандардниот производ. Профект на проектот значи дека не мора да одите на лов за стандарден бленда за да одговара на вашиот проект; Едноставно можете да изберете кој било дизајн што ви треба, да ја изберете вашата ширина, длабочина и висина, и ние ќе ве направиме совршен производ по цени на „Off-SHALE“. Произведен од архитектонско одделение ПВЦ, секој производ се држи силно против временските услови, е бесплатно за одржување и доаѓа со гаранција за живот. Обично дизајнирано и рачно склопени според вашите спецификации. Вистински изглед и чувство на автентични ролетни од дрво. Непропустливи на ефектите од нормалните временски услови. Додава вредност и убавина во кој било дом. Може да се користи во директен контакт со asonидање. Може да се користи во директен контакт со влага.

Параметри на производот

Слична стока