0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Цитрасолв Хомесолв Цитрадиш Природен Сапун За Садови-Случај На-Валенсија Портокал-оз

Цитрасолв Хомесолв Цитрадиш Природен Сапун За Садови-Случај На-Валенсија Портокал-оз

DEN 110.72
Залиха

Пристапност

Со Вистински Есенцијални Масла Цврсти За Маснотии, Нежни За Раце Без Суровост И Вегански Слатки, сочни и пријатно шумливи, нашиот Мирис На Портокал Од Валенсија ги воодушевува вашите сетила и ве пренесува во сончева оаза секогаш кога миете садови. Нашиот природно изведен сапун за садови прави брза работа со маснотии и печена храна, оставајќи ги садовите исклучително чисти и без ленти. Сапун За Садови Homesolv, Природен, Валенсија Портокал 25 мл Количина 1 : со вистински есенцијални масла. Цврсто на маснотии, нежно на рацете. Слатка, сочна и пријатно шумлива, мирисот На Портокал Валенсија. Ги возбудува вашите сетила и ве пренесува во сончева оаза секогаш кога миете садови. Природно изведениот сапун за садови прави брза работа со маснотии и печена храна, оставајќи ги садовите исклучително чисти. Целосно природниот сапун за садови се продава единечен или во 2 пакувања.

Параметри на производот

Слична стока