0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Масен трик широкопојасен-- 1 8 г магнум- пакет- жито

Масен трик широкопојасен-- 1 8 г магнум- пакет- жито

DEN 2.00
Залиха

Пристапност

Супер кратко широко распространетост дизајниран да му конкурира на летот и дијаметарот на сечење на механичките глави со доверба и сигурност што доаѓа само со дизајн на фиксна сечила. Со 1 1/8 инчи дијаметар на сечење, овој дизајн со низок профил дава погубни резултати и е совршен дизајн за справување со брзините на плускавците на денешните врвни лакови. Сечила : 0,35 SS Lutz. Совет : 4 раб, разделување на коските. Вкупно намалување : 1 1/8 " + 1 1/8" вкупно = 2 1/4 ". Ферули : Супер челик.

Параметри на производот

Слична стока