0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Чудо Вондервинк 800-Унисе Предвремени Пилинг Јакна

Чудо Вондервинк 800-Унисе Предвремени Пилинг Јакна

DEN 0.33
Залиха

Пристапност

Унисекс Јакната За Прицврстување на чудата Е редизајнирана имајќи ја предвид удобноста и корисноста, што го прави совршен додаток за целодневна контрола на климата. Иновативното движење на ткаенината со висок број на конец обезбедува мек, издржлив квалитет што ги надминува традиционалните индустриски стандарди. Одликувајќи се со заоблено предно деколте, изобилство плетени манжетни за ребра, лесно затворање на предниот дел и проветрени страни, ова парче за слоевитост сигурно ќе има корист за сечиј стил со непобедлива вредност. Унисекс Предвремена Предна Јакна |Движење Од 360 Степени Растеглива Флексибилна Ткаенина За Вклопување |Два Големи Предни Џебови Со Пенкало И Џеб На Мобилен Телефон |Плетени Манжетни Со Меки Ребра |4 Инчни Странични Отвори За Цвест На Половината |65% Полиестер/35% Памучен Активен Твил |29 Инчи Должина На Грбот Големина Мали |Бартаки И Шевови Со Тешки Конци На Стрес Точки Носители На Значки За Банџи Јамка Десното Рамо Унисекс предвремена предна Јакна. 360 Степен Движење Водат Флексибилни Одговара Ткаенина. Два Големи Предни Џебови Со Пенкало и Џеб за Мобилни Телефони. Плетени Манжетни Со Меки Ребра. 4 Инчни Странични Отвори За Цвест на Половината.

Параметри на производот

Слична стока