0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Коноп Јаже Декор САМОСТОЈНА Ретро Светилка Украс Мачка Гребење Сисал Коноп Јаже

Коноп Јаже Декор САМОСТОЈНА Ретро Светилка Украс Мачка Гребење Сисал Коноп Јаже

DEN 2.33
Залиха

Пристапност

Опис. Овој повеќенаменски декор ОД КОНОП САМ е изработен од висококвалитетен сисален коноп, издржлив материјал без никакви лоши материи. Со предностите на корозија, отпорност на притисок и издржлив, ова сисално јаже од коноп е многу безбедно, долготрајно и лесно за употреба. Тоа е повеќенаменски, кој може да се користи како светилка декоративни коноп јаже, мачка гребење јаже, итн. Карактеристики. - Боја : Светло-Кафеава. - Материјал : Сисал Коноп. - Забелешка : долга 25 метри. - Висококвалитетен материјал. Овој декор ОД КОНОП САМ е изработен од сисален коноп, издржлив за долготрајна употреба. - Бидејќи мачките сакаат гребење, ова безбедно и издржливо јаже од сисал коноп може добро да ги задоволи. - Ова сисално јаже од коноп може да ги задржи вашите мачки зафатени со играње, да уништи помалку и да ужива повеќе задоволство. - Тоа е одличен и совршен подарок за вашите пријатели и семејство кои поседуваат мачка милениче. - Тоа е мултифункционално, кое исто така може да се користи за украсување на опрема за цветни аранжмани, мебел итн. Висококвалитетен материјал. Овој декор ОД КОНОП САМ е изработен од сисален коноп, издржлив за долготрајна употреба. Бидејќи мачките сакаат гребење, ова безбедно и издржливо јаже од сисал коноп може добро да ги задоволи. Ова сисално јаже од коноп може да ги задржи вашите мачки зафатени со играње, да уништи помалку и да ужива повеќе задоволство. Тоа е одличен и совршен подарок за вашите пријатели и семејство кои поседуваат мачка милениче. Тоа е мултифункционално, кое исто така може да се користи за украсување на опрема за цветни аранжмани, мебел итн.

Параметри на производот

Слична стока