0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Среќен Планер Еластични Ленти 3 Пкг Розова, Сина, Сребрена

Среќен Планер Еластични Ленти 3 Пкг Розова, Сина, Сребрена

DEN 0.33
Залиха

Пристапност

Јас И Моите Големи Идеи-Создаде 365 Среќен Планер Еластични Ленти : Неонски. Совршен за одржување на вашиот дневен планер затворен кога не е во употреба! Овој пакет од 9-3/4х2-3/4 инчи содржи три уникатни еластични ленти во избрани дизајни. Увезени. Планер Основи Неонски Еластични Ленти : 3 Пакет.

Параметри на производот

Слична стока