0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Crittercare конфети природна хартија Мала постелнина за миленичиња, л

Crittercare конфети природна хартија Мала постелнина за миленичиња, л

DEN 3.00
Залиха

Пристапност

Critter Care Confetti Природна хартија Мала постелнина за домашни миленици, 23 l crittercare конфети мали миленичиња природно хартија постелнина е светла и шарена избор за да го направите живеалиштето на вашето мало милениче забавно, пријатно место. Оваа постелнина за природна хартија е ултра-мека и високо апсорбирана која ги одржува мали миленичиња здрави, топло и суво. Critter Care обезбедува природен, негувачки простор за живеење и поттикнува инстинктивно гнездење и закопување на однесување кај зајаци, заморчиња, хрчаци, гербили, стаорци, глувци, ферети, чинчили и други мали миленичиња. Конфети на Critter Care Мали постелнини за домашни миленици : Мека - природно, обновено хартиено влакно ги задржува удобно и топло. Свежо - специјално формулирано за долготрајна контрола на мирисот. Суво - Максимална апсорпција натопува 2x повеќе течност од струготините што ги одржуваат суви и удобни. Чиста - 99% без прашина и брза апсорпција значи лесно чистење и вие и вашето домашно милениче може да дише лесно. Направено од откупено хартиено влакно кое е биоразградливо и компостибилно.

Параметри на производот

Слична стока