0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Отпорност На Торзија Отпорност На Притисок Пролет Клип, Црево Стегач, Поцинковани За Црево Црево Црево Вода Цевка

Отпорност На Торзија Отпорност На Притисок Пролет Клип, Црево Стегач, Поцинковани За Црево Црево Црево Вода Цевка

DEN 1.33
Залиха

Пристапност

Отпорност на торзија Отпорност На Притисок Клип За Пружини, Стегач За Црево, Галванизиран За Црево Црево За Воздух Водоводни Цевки Спецификација : Тип На Ставка : Стеги За Црево Пружински Клип Материјал : Галванизиран Дијаметар На Вечера : 6мм, 8мм, 9мм, 10мм, 11мм, 12мм, 15мммрол : Погоден За црево за воздух, цевка за вода, цевка за гориво, силиконско црево итн. Список на пакети : 10 x 6mm Црево Стегач внатрешен дијаметар10 x 8mm Црево Стегач внатрешен дијаметар10 x 9mm Црево Стегач внатрешен дијаметар10 x 10mm Црево Стегач внатрешен дијаметар10 x 11mm Црево Стегач внатрешен дијаметар10 x 12mm Црево Стегач внатрешен дијаметар10 x 14mm Црево Стегач внатрешен дијаметар10 x 15мм црево стегач Внатрешен Дијаметар Забелешка : тие се користат за апликации со низок притисок. Погоден за црево за воздух, цевка за вода, цевка за гориво, силиконско црево итн. Внатрешен дијаметар : 6мм, 8мм, 9мм, 10мм, 11мм, 12мм, 14мм 15мм, што е погодно за различни цевки. Боја цинк обложен материјал, не е лесен за ' рѓа, издржлив. Високи перформанси во применливоста, отпорност на торзија и отпорност на притисок. Спакувано во цврста и удобна пластична кутија што може повторно да се затвори, безбедна и сигурна.

Параметри на производот

Слична стока