0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Термостат-Компатибилен Со-Chevy Captava Спорт 2.4 L 4-Цилиндар 2014

Термостат-Компатибилен Со-Chevy Captava Спорт 2.4 L 4-Цилиндар 2014

DEN 2.67
Залиха

Пристапност

Термостат - Компатибилен со 2012 - 2015 Чеви Каптива Спорт 2.4 Л 4-Цилиндрична Забелешка : Вклучена Заптивка; температура На Отворање (Ѓ) : 180компатибилен со или Одговара : - 2013 - 2015 Чеви Каптива Спорт ЛТЗ - 2013 - 2015 Чеви Каптива СПОРТ ЛТ 2.4 Л 4 Цил - 2012 - 2015 Чеви captiva sport ls 2.4 l 4 cylfits години : 2012 2013 2014 2015 Преглед Опис На Производот За Да Се Обезбеди Соодветно Вклопување. 2012 2013 2014 2015. Термостат.

Параметри на производот

Слична стока