0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Моторад 4056-Тежок Термостат со Заптивки одговара избери: 1999-ИСУЗУ НПР, 1999 - Гмц W3500

Моторад 4056-Тежок Термостат со Заптивки одговара избери: 1999-ИСУЗУ НПР, 1999 - Гмц W3500

DEN 2.00
Залиха

Пристапност

Висококвалитетната Конструкција Од Нерѓосувачки Челик И Бакар Ги Исполнува Или Надминува Стандардите На Оем Конзистентен И Прецизен Одговор На Потребите На Системот За Ладење Зголемена Јачина И Издржливост 100 Проценти Тестирана И Калибрирана Висококвалитетна Конструкција Од Нерѓосувачки Челик И Бакар Ги Исполнува Или Надминува Стандардите На Оем Конзистентен И Прецизен Одговор На Потребите На Системот За Ладење Зголемена Јачина И Издржливост 100 Проценти Тестирани И Калибрирани Дополнителни Карактеристики Боја : Сребро. Материјал : Нерѓосувачки Челик, Бакар. Одговара Изберете : 2005-2009 ИСУЗУ НПР 4 Цил 5.2 Л 1999-2004 ИСУЗУ нпр 4 Цил 4.8 Л 2005-2008 ГМЦ W3500 4 Цил 5.2 Л 2005-2009 ШЕВРОЛЕТ ТИЛТ МАЈСТОР W35042 4 Цил 5.2 Л 1999-2004 Гмц W3500 4 цил 4.8 л 1999-2004 Шевролет Навалување Мајстор W35042 4 ЦИЛ 4.8 Л И ПОВЕЌЕ - ДОДАДЕТЕ го Вашето Возило Во Нашиот Додаток За Вклопување ЗА ДА ПРОВЕРИТЕ.

Параметри на производот

Слична стока