0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Кони Стивенс-Тик Ток Продолжете Да Растете Силно-Винил [ ]

Кони Стивенс-Тик Ток Продолжете Да Растете Силно-Винил [ ]

DEN 1.33
Залиха

Пристапност

Новиот сингл на Етикетата Измерена Милја на Боб Стенли е прекрасно двојно заглавие Од Кони Стивенс- "Крлеж" Б/в "Продолжете Да Растете Силно". Северно чудовиште на душата, уредено од покојната легенда На фили соул Том Бел, оригинални копии на Тик Ток редовно достигнуваат 250 фунти или повеќе. Првично беше флип страната, бидејќи На Кони Стивенс и беше предадена првата можност да ги сними зимзелената "Бета" На Том Бел и Линда Крид од Голи Леле, подоцна хит и За Стилистиката и За Принцот. Издавачката куќа одлучи да ја прераскаже "Продолжи Да Расте Силно" , од непознати причини-Измерената Милја ја спаси од нејасност и ја направи достапна уште еднаш. Елегантен оркестриран филер за подот и безвременска Балада На Фили. Не можеш да погрешиш албум Песни1. Тик Так-Кони Стивенс2. Продолжете Да Растете Силно-Кони Стивенс Кони Стивенс-Штиклирајте / Продолжете Да Растете Силно-Винил [7-Инчен].

Параметри на производот

Слична стока