0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Скоч Транспарентна Лента-3 4 В 27. yd Должина 0.75 Ширина - 1 Јадро - Пакет-Јасно

Скоч Транспарентна Лента-3 4 В 27. yd Должина 0.75 Ширина - 1 Јадро - Пакет-Јасно

DEN 1.33
Залиха

Пристапност

Скоч Транспарентна Канцелариска Лента е сјајна лента која е кристално јасна за професионален изглед. Инстант адхезијата обезбедува одлична моќ на задржување за вашите најкритични задачи за снимање. Јасно кога се нанесува, не жолто со стареење. Лентата непречено ја извлекува ролната и лесно се сече. Идеален е за повеќенаменско запечатување, заштита на етикетата, завиткување и поправање за општа намена. Лентата е исто така безбедна за фотографии (утврдена во согласност со Исо Стандард 18916). Тип На Производ-Невидлива Лента. Вклучен Диспензерот-Не. Земја На Потекло - Сад. Големина На Јадрото-1". Вкупно Рециклирана Содржина Проценти-Не. Бои-Јасно. Серија На Производи-600. Трајност - Долготрајна. Заврши-Сјајна. Производител-3М. Апликација/Употреба-Заштита На Етикетата. Производителот Дел Број-600 K6 BD. Адреса На Веб-Страницата на производителот - http : //www.3 . Должина на лента-27,78 yd. Ширина На Лента-0,75". Зелен Индикатор-Ј.

Параметри на производот

Слична стока