0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Слупел Батлер служи галерија за сликање на девојки на плажа

Слупел Батлер служи галерија за сликање на девојки на плажа

DEN 895.84
Залиха

Пристапност

Нашето испружено платно е создадено со највисоки стандарди. Ние ги користиме само мастилата со највисок квалитет и платно на нашите печатачи во куќата мимаки, а потоа исечете ги рачното и истегнете го секое парче над дрвена рамка дебела 1,5 инчи за виси. Уметноста е подготвена да се дружи без потребна инсталација. Димензии : 30 x 1,5 x 13 инчи. Истечаните големини на платно вклучуваат стандард : 24 x 1,5 x 10 големи : 30 x 1,5 x 13 x -во -во -голем : 40 x 1,5 x 17 преголема : 48 x 1,5 x 20. wallидната уметност е подготвена да виси - не е потребна инсталација или хардвер. За лесно поставување на посно или слој уметнички дела на полица или против wallид . Нашето истегно платно се создава со највисоки стандарди. We use only the highest quality inks and canvas on our in house Mimaki printers, and then hand cut and stretch each piece over a 1.5 inch thick wooden frame for hanging. Artwork Relates To : Painting, Pickup Truck, Transportation, Truck, Vehicle, Лице, жени, плажа, сурфање, брег, рефлексија, небо, батлер. Дизајн од Роналд Вест.

Параметри на производот

Слична стока