0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Марша рефлексија Сликарство печатење на завиткано платно

Марша рефлексија Сликарство печатење на завиткано платно

DEN 2.00
Залиха

Пристапност

Ова е печатење на ликовно платно од Парвез Таџ. Сликање на „Марша од размислување“ на завиткано платно : ликовно платно печатење од Парвез Таџ. Професионално се протегаше рака. Галерија завиткана во одржливо, невородно дрво. Пристигнува подготвени да висат. Вклучува сертификат за автентичност. Уметнички потпис на предната страна.

Параметри на производот

Слична стока