0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Божиќна Компанија Вермонт Диносаурусите Оживуваат-Сложувалка

Божиќна Компанија Вермонт Диносаурусите Оживуваат-Сложувалка

DEN 303.20
Залиха

Пристапност

Составувањето сложувалка е активност која е забавна и едукативна за децата. Сите наши сложувалки со потпис се направени со рециклирани материјали. Целосно испреплетени и случајно обликувани парчиња овозможуваат пријатно искуство во градењето загатки. Секоја сложувалка се произведува на дебела, квалитетна табла. Оваа загатка вклучува 100 парчиња и мери 19" х 13" кога е завршена. Уметничко дело На Јан Патрик Красни. Возраст 6+. Сите наши загатки со потпис се направени со рециклирани материјали кои обезбедуваат квалитетна изработка.

Параметри на производот

Слична стока