0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Кабел за паркирање на сопирачките за паркирање Raybestos, БК се вклопува во избор: 1999- Хонда Одисеја

Кабел за паркирање на сопирачките за паркирање Raybestos, БК се вклопува во избор: 1999- Хонда Одисеја

DEN 1.00
Залиха

Пристапност

Производите на сопирачките на Raybestos Element3 им даваат ново ниво на контрола и доверба на возачите. Каблите на сопирачките на Raybestos Element3 се најтехнички напредните кабли достапни во индустријата. Нашите кабли за сопирачките Raybestos се идентификуваат идентично со стандардите што ги бараат производителите на оригинална опрема (OE) за да обезбедат оптимална заштита, услужен живот и безбедност. Собранијата на сопирачките на Raybestos се тестираат за јачина, вклопување и отпорност на корозија. Ова дава беспрекорна изведба секој пат кога ќе се применат. Каблите на сопирачките на елементите3 ги вклучуваат сите загради во стилот на ОЕ и фитинзи за да се обезбеди вклопување и лесна инсталација на ОЕ. Raybestos Element3 Кабли на сопирачките : Перформанси - Врши идентично со OE стандардите. Тривалентните фитинзи со обложени цинк со легура - Обезбедете одличен хидрауличен заптивка и максимална заштита на корозија. Двојни затегнати фитинзи - Обезбедете подолг живот на цревото и исклучителна издржливост. Вклучува сите карактеристики што се наоѓаат во ОЕ Цревата за сопирачките - вклучуваат држачи, громи, обликувани пластични чувари и клипови со жица. Инсталација - Сите држачи и фитинзи во стилот на ОЕ овозможуваат лесна инсталација. Се вклопува во Изберете : 1999-2001 Хонда Одисеја и повеќе - Додадете го вашето возило во нашиот фит -додаток за да проверите.

Параметри на производот

Слична стока