0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Јута Џез-Лого Ѕид Постер Со Магнетна Рамка, 22.375 34

Јута Џез-Лого Ѕид Постер Со Магнетна Рамка, 22.375 34

DEN 335.84
Залиха

Пристапност

Овој Тренд Меѓународен Нба Јута Џез - Лого 21 Ѕид Постер. Врамени Трендови Постерите се дизајнирани со висококвалитетни, разнобојни уметнички дела и имаат чист, модерен дизајн и врвна сатенска завршница што ги подобрува боите за да се направи задебелена изјава за декор на ѕидот. Персонализирајте го вашиот простор со украсување со постери со врвни трендовски брендови иesетски дизајни. Од деца и тинејџери до возрасни, имаме по нешто за секого. Трендови Меѓународен Нба Јута Џез-Лого 21 Ѕид Постер Со Магнетна Рамка : Трендови Постери користат уметнички дела со висока резолуција и се печатени На Фсц-Сертифициран Сјај Постер Хартија. Вклучува 2 пара дрвени шини со скриени магнети и соодветна закачалка од вештачка кожа. Лесен за составување дизајнот овозможува брза инсталација. Автентични, Официјално Лиценцирани уметнички дела. Димензии на постерот : 22.375 "х 34", со рамка : 40 "х 24" х.5".

Параметри на производот

Слична стока