0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
MOTORCRAFT WC - Стартер Кабел Одговара изберете: FORD F150

MOTORCRAFT WC - Стартер Кабел Одговара изберете: FORD F150

DEN 0.67
Залиха

Пристапност

Одржувајте го вашиот автомобил да работи непречено и ефикасно со Овој Кабел ЗА Батерии НА Мотоцикли WC96148. Изработен е од висококвалитетни материјали кои помагаат да се обезбеди неговата издржливост и сигурност со текот на времето. Овој стартер кабел за батерии е произведен за да ги исполни тешките стандарди ЗА ОЕ и да испорача опрема специфична за апликацијата. Идеален е за употреба во возила Форд, Линколн и Меркур. Овој кабел за батерии е исто така лесен за инсталирање за да се минимизира времето на застој, така што ќе можете да останете продуктивни. Motorcraft Wc96148 Кабелска Батерија : Изработена од висококвалитетни материјали и произведена за да ги исполни строгите стандарди ЗА ОЕ. Дизајниран за испорака на опрема специфична за апликација. Кабелот за стартување на автомобилот е лесен за инсталирање. Одговара Изберете : 2010 ФОРД Ф150 8 Цил 5.4 Л и повеќе-додадете го вашето возило во нашиот додаток за вклопување за да проверите.

Параметри на производот

Слична стока