0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Менс не'рѓосувачки челик плетенка центар за венчавки - прстен за мажи

Менс не'рѓосувачки челик плетенка центар за венчавки - прстен за мажи

DEN 3.33
Залиха

Пристапност

Прославете ја вашата посветеност со свадбениот бенд со плетенка од не'рѓосувачки челик од не'рѓосувачки челик. Овој прстен отпорен на Tarnish нуди трајна алтернатива на вашиот секојдневен стил. Овој бенд се одликува со граници на Милгрин, плетенка центар, со висок полски финиш за додаден сјај. Внатрешноста на овој бенд е непречено заоблен, обезбедувајќи совршена удобност, така што нема да се најде на патот кога сте во движење. Без разлика дали го носите ова секој ден како свадбен бенд, или модерен прстен за изјава, ова ќе стане моментален класик за секоја колекција на накит. Единствена мешавина на тежина, издржливост и мода го прави овој идеален избор за секоја пригода, без разлика дали се облекува за ноќна ноќ, или за редовен ден на работа, можете да го носите ова со доверба. Направен од не'рѓосувачки челик. Плетенка центар. Хипоалергичен и оцрнет отпорен.

Параметри на производот

Слична стока