0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Тејлор Кабел Подигање Терминал Комплет - Свеќичка-Сина-Степен-Во собата на 8

Тејлор Кабел Подигање Терминал Комплет - Свеќичка-Сина-Степен-Во собата на 8

DEN 2463.84
Залиха

Пристапност

Повеќе од 90 години, Производите На Тејлор Кабел се врвен избор на тркачи и ентузијасти за неговата вредност и карактеристики со високи перформанси. Кабелот тејлор е икона за квалитет и задоволство на клиентите на автомобилските перформанси и тркачките пазари. Горди сме што нашите Комплети За Палење палат некои од најбрзите тркачки и улични возила во светот.; Висока температура 8мм силиконски свеќички чизми. Вибрации доказ пролет заклучување свеќичка терминали. Комплетни комплети за подигање/терминал за градители на мотори. Сите подигање/терминали се вклопуваат 8-10, 4 мм. Пакет од 8.

Параметри на производот

Слична стока