0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Декмоде Рустикален 10, 13 И Потресен Држач За Бели И Кафеави Метални Свеќи-Комплет од 3

Декмоде Рустикален 10, 13 И Потресен Држач За Бели И Кафеави Метални Свеќи-Комплет од 3

DEN 425.44
Залиха

Пристапност

Комплет Од 3 Рустикални 10", 13" и 16" држач за метални свеќи во потресена бела и кафеава завршница, се истакнува со тело во асиметрична форма, мал отвор и цврста тркалезна основа, изработена Со железо Совршено За вашите украсни свеќи за столбови. Служи и за декоративни и за функционални цели. Прави одличен акцент на вашите маси или полици.

Параметри на производот

Слична стока